Zaloguj się:

lub  
 
 

"Kobieta w biegu" Katarzyna Żbikowska-Jusis

 

Możesz zamówić egzemplarz książki z autografem autorki i/lub dedykacją na blogu osobistym autorki: kate@szczyptaszalenstwa.pl

Cena: 30zł + koszt przesyłki (8zł)

Możliwy odbiór własny w Łodzi.

Kobieta w biegu blogCzy można pracować pełną parą, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zagłodzić rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie – czy można być mamą i biegać ultramaratony?

I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze?

Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć – daj się zainspirować do działania. Odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej.  

O autorce:

Katarzyna Żbikowska-Jusis - redaktor naczelna portalu o bieganiu dla kobiet www.kobietkibiegaja.pl. Biegaczka - amatorka z ambicjami. Od kilkunastu lat przemierza biegowe ścieżki w kraju i zagranicą w poszukiwaniu... radości z biegania! Od lat zachęca Polki do aktywności i przekonuje, że wszelkie przeszkody, które napotykamy można pokonać.

 

Inni o książce:

„Jeśli twierdzisz, że nie masz czasu na takie głupoty jak bieganie, bo za piętnaście szósta rano dziecko domaga się, byś wstała i się z nim pobawiła, musisz coś ugotować lub napisać artykuł na wczoraj, a wchodząc do domu, przedzierasz się przez tony ciuchów i zasieki z zabawek, ta książka wywróci twoje życie do góry nogami.”

Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

współautorka książki Szczęśliwi biegają ultra

„Biegasz od lat i szukasz kolejnych wyzwań? Zaczęłaś niedawno i masz problem z organizacją czasu? A może dopiero marzysz o bardziej aktywnym stylu życia i nie wiesz, od czego zacząć? Kobieta w biegu to inspirująca, optymistyczna i jednocześnie praktyczna lektura. Jest strzałem w dziesiątkę, bo odpowiada na pytania pojawiające się na każdym etapie kobiecego biegania.”

Natalia Wodyńska-Stosik, autorka bloga TriMama