Zaloguj się:

lub  
 
 

Przepisy na najlepsze koktajle w wersji FIT

 

opublikowano: 02/12/2019

Długotrwałe poszukiwanie dobrych sposobów na utratę tkanki tłuszczowej to już przeszłość. Ze względu na rozwój nauki o żywieniu i naszej wiedzy, nie musisz katować się głodówkami i monotonnym żywieniem, które nie sprawia Ci nawet najmniejszej przyjemności. Wybór właściwych rozwiązań takich jak zdrowe i pożywne koktajle to dobre rozwiązanie. Jeśli chcesz w prosty sposób w trakcie zabieganego dnia dostarczyć swojemu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych i witamin, koktajle to świetne rozwiązanie. Zredukuj czas przygotowywania posiłków do pracy, ilości miejsca, jakie Ci zajmują i czasu na ich skonsumowanie. Koktajl z odpowiednią ilością pożądanych składników to świetny pomysł na przekąskę w dowolnym miejscu. Możesz posilić się w trakcie jazdy samochodem, dojazdu na uczelnie, w przerwie spotkania lub podczas pracy.

 vegetable juices 1725835 1280

Koktajl z moreli i ananasa 

Stworzenie posiłku zajmuje 5 minut? Tak, to możliwe! Przygotowanie pożywnego koktajlu z ananasa i moreli jest banalnym przepisem na zdrową przekąskę w płynnej formie. 

Wystarczy użyć do niego mrożonych moreli, ananasa, jogurtu naturalnego i kostek lodu. Gotowy napój w zdrowej odsłonie w sam raz nada się na gorące popołudnie i dzień w pracy. Dostosuj ilość poszczególnych składników do własnych preferencji oraz smaku. Jeśli użyjesz dużej ilości kostek lodu, zamiast koktajlu otrzymasz przepyszne lody owocowe. Eksperymentuj w kuchni, nie pozwól by w Twoje żywienie wkradła się monotonia i nuda. Codzienny zakup koktajli to duży wydatek. Aby zmniejszyć koszty spożywania zdrowych posiłków - przygotuj je osobiście w kuchni. Ten oraz wiele innych przepisów znajdziesz na stronie dietetyka Michała Wrzoska - https://michalwrzosek.pl/

 

Koktajl z melona i mango

Kolejny zdrowy pomysł na przekąskę w 5 minut. Jej przygotowanie jest proste i samo skonsumowanie nie zajmuje dużej ilości wolnego czasu. Sprawdź stworzony przepis i wypróbuj go w swojej kuchni. Do przygotowania koktajlu z melona i mango niezbędne będzie: mrożony melon, mango, mleczko kokosowe, kostki lodu. Stwórz niezwykłą przekąskę, którą zabierzesz w bidonie lub shakerze. Nie zadowalaj się przetworzonymi koktajlami i sokami owocowymi, które znajdziesz w sklepie. Własnoręczne stworzenie koktajli to gwarancja niepowtarzalnego smaku i doskonałego składu. 

 

Koktajl z bananem borówkami i malinami

Jak stworzyć z banana, borówek, malin i wody kokosowej smaczną przekąskę? przygotuj wyjątkowy koktajl według przepisu eksperta. Pozwól sobie na orzeźwienie, dostarczenie odpowiedniej ilości elektrolitów i makroskładników. W ten sposób, w ciągu kilku minut przerwy w trakcie zabieganego dnia, zadbasz o swoje zdrowie i samopoczucie. 

Skorzystanie z przepisów na zdrowe koktajle to sposób na zdrowie. Do tej pory doskwierało Ci słabe samopoczucie i brak energii do wykonywania codziennych czynności? Znamy na to sposób. Skorzystaj z przepisów na koktajle z Twoich ulubionych składników i miej zawsze pod ręką pożywny napój. Koktajle to rewelacyjny pomysł na drugie śniadanie i dodatkową przekąskę do podwieczorku. Ich stosowanie nie jest przeznaczone wyłącznie w najcieplejszej porze w trakcie roku. Wykorzystanie mrożonych owoców lub tych, które są dostępne systematycznie, pozwala na zastosowanie przepisów bez względu na panujące za oknem warunki atmosferyczne. W przypadku indywidualnych preferencji żywieniowych, możesz zredukować lub zwiększać proporcje poszczególnych składników i dostosować snack do swoich potrzeb. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy