Zaloguj się:

lub  
 
 

Wystartowały zapisy do 9. Biegu Fabrykanta

 

opublikowano: 15/04/2019

9. Bieg Fabrykanta odbędzie się 24 sierpnia 2019 roku. Zawodnicy jak co roku do pokonania będą mieć 10 km trasę, która wytyczona zostanie na terenie Księżego Młyna, jednej z najstarszych części Łodzi, a start i meta na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapisy do tegorocznej edycji biegu wystartowały 10 kwietnia o godzinie 20:00, formularz dostępny na stronie www.biegfabrykanta.pl

Bieg Fabrykanta to niesamowita impreza biegowa, udział w niej wspominam bardzo pozytywnie. Nowa trasa jest jeszcze szybsza, można walczyć o życiówki, w zeszłym roku to właśnie na tym biegu ustanowiłam nowy PB (35:33) – mówi Sabina Jarząbek, dodając  do tego cudowni kibice zagrzewają do walki od samego startu do mety. Świetna organizacja i wyjątkowa atmosfera

 Sabina Jarzabek

Pacemekerzy, punkty kibicowania oraz kategorie dodatkowe

Podczas 9. Biegu Fabrykanta nie zabraknie punktów kibicowania, na trasie uczestników wspierać będą pacemekerzy, którzy poprowadzą grupy na następujące czasy: 40, 45, 50, 55, 60 minut. Nowością w tym roku będą dodatkowe kategorie. Oprócz odbywających się od kilku lat Mistrzostw Polski Radców Prawnych oraz klasyfikacji studentów, dołączą służby mundurowe, lekarze oraz pracownicy oświaty. W 9. Biegu Fabrykanta obowiązuje limit 1500 uczestników.

-  W tym roku planujemy jeszcze bardziej rozbudować punkty kibicowania na trasie zawodów, co w połączeniu z pacemakerami mamy nadzieję będzie sprzyjało uzyskiwaniu dobrych rezultatów, ale również stworzy fajny klimat do biegania po Księżym  Młynie – mówi Bartłomiej Sobecki, dyrektor Biegu Fabrykanta.

 Bieg Fabrykanta 1

9. Biegi Małego Fabrykanta

W ramach 9. Biegu Fabrykanta odbędą się Biegi Małego Fabrykanta. Wzorem ubiegłych lat dzieci rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych, a na mecie otrzymają pamiątkowe medale! Zapisy do biegów dziecięcych wystartują 1 czerwca.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, firma inesSport oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową, gdzie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące Biegu Fabrykanta – www.biegfabrykanta.ploraz na nasz profil na Facebook’u.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy