Zaloguj się:

lub  
 
 

Runmageddon Warszawa i… jeszcze więcej sportowych wyzwań!

 

opublikowano: 10/05/2019

Takiej dawki sportowych inspiracji jeszcze nie było! Już w dniach 24.05-26.05 podwarszawski Nadarzyn stanie się obowiązkowym punktem na mapie wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej. A wszystko za sprawą ekstremalnego biegu z przeszkodami Runmageddon Warszawa i największych targów sportowych GO Active Show! 

Tegoroczna edycja warszawskiego biegu z przeszkodami to wyjątkowa okazja do sprawdzenia swojej siły i charakteru, a także wzięcia udziału w największych sportowych targach GO Active Show. Wszyscy uczestnicy Runmageddonu otrzymają bilet uprawniający do wejścia danego dnia na teren targów. Młodsi zawodnicy będą mogli wziąć w nich udział razem z opiekunem.

s 560 373

A co czeka na uczestników, którzy staną na starcie Runmageddonu? Wymagające sprytu i odrobiny tężyzny fizycznej konstrukcje to wyzwanie, którego może podjąć się każdy, kto chce przeżyć ekstremalną przygodę. I to niezależnie od tego czy już zakochał się w biegach z przeszkodami czy dopiero to zrobi. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy mogą wybierać spośród trzech tras dla dorosłych zawodników i dwóch dla mniejszych biegaczy.

Dystans INTRO z pewnością zaszczepi miłość do biegów z przeszkodami u początkujących, ale także porządnie ich zmęczy. W końcu 3 kilometry i ponad 15 przeszkód nie pokonają się same. REKRUT to trasa dla zaawansowanych zawodników, którzy pragną zmierzyć się z około 6 kilometrowym odcinkiem i ponad 30 utrudnieniami. Dla wytrawnych biegaczy Runmageddon przygotował dystans CLASSIC o długości 12 kilometrów naszpikowany 50 konstrukcjami.

Młodzi adepci biegów z przeszkodami chętnie podejmą się trasy JUNIOR lub KIDS. Pierwsza z nich dedykowana młodzieży w wieku 12-15 lat to 2 kilometrowy odcinek z 15 przeszkodami. Z kolei drugą trasą o długości kilometra i z około 10 utrudnieniami pobiegną dzieci w wieku 4-11 lat. W końcu silną wolę należy ćwiczyć od malucha!

Pobiec w morderczym biegu a potem pochwalić się pokonanym dystansem przed największymi gwiazdami sportu? To może zdarzyć się tylko podczas Runmageddon Warszawa i GO Active Show.

Zapisy na bieg nadal trwają >>> https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-25-05-2019

Kto jeszcze nie ma swojej miejscówki nie ma na co czekać. Taka okazja prędko się nie powtórzy!

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 180 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie dodał komentarza

Kanał RSS komentarzy na tej stronie | Kanał RSS dla wszystkich komentarzy